Hotýlek hotel Minor České Budějovice

Hotel Minor České Budějovice patří mezi kvalitní levné hotely a ubytování ve městě.

Hotýlek hotel České Budějovice ubytování Minor Vám nabídne restauraci a uzavíratelné parkoviště. Ubytování hotel Minor se řadí mezi levné hotely a vyhledávaná ubytování ve městě České Budějovice. Ubytování v Českých Budějovicích hotel Minor je vhodný pro služební cesty i dovolenou.

Kontaktní údaje:

Adresa: 
Irena Srbová
Adresa: 
Školní 8
Adresa: 
370 10  České Budějovice
Adresa: 
Česká republika
Telefon: 
387 314 949

O nás:

Hotel České Budějovice ubytování Minor se řadí mezi levné hotely a penziony.

Ubytování České Budějovice levně, hotel Minor se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za Českobudějovickým pivovarem Budvar.

Ubytování České Budějovice hotel Minor akceptuje po předchozí dohodě s recepcí ubytování se psy, nebo s jinými domácími mazlíčky. 

Hotel Minor levné ubytování České Budějovice a okolí Vám nabídne také restauraci a uzavíratelné parkoviště uvnitř objektu, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem.

Restaurace ubytování České Budějovice hotel Minor je stavebně oddělena na kuřáckou a nekuřáckou část a nabídne Vám výborné snídaně a večeře.

Hotel Minor České Budějovice se postará o Vaše pohodlné ubytování v Českých Budějovicích a ochotný personál Vám nabídne kvalitní profesionální služby.

Hotel Minor ubytování České Budějovice a okolí lze využít jako příjemnou zastávku k výletům za pamětihodnostmi do okolních měst Český Krumlov, nebo Hluboká nad Vltavou.

Provozní doba:

Ne - So:
0:00 - 23:55
Zařazeno v kategoriích: 
Ceny ubytování za pokoj:  
Jednolůžkový pokoj                 720 Kč
Dvoulůžkový pokoj              1050 Kč
Třílůžkový pokoj             1350 Kč
Třílůžkový s přistýlkou            1490 Kč
Apartmá pro jednu osobu        990 Kč
Apartmá pro dvě osoby      1600 Kč
Apartmá pro tři osoby      1800 Kč
Apartmá pro čtyři osoby      1990 Kč