Denní levné ubytování České Budějovice

Denní levné ubytování České Budějovice pro zamilované a milence.

Denní levné ubytování České Budějovice patří mezi levné pensiony. Od 9 do 15 hodin lze pension využít jako relaxační a diskrétní milenecké ubytování pro zamilované páry a milence v Českých Budějovicích a okolí. Denní ubytování pro zamilované a milence v pensionu České Budějovice je cenově zajímavé.

Kontaktní údaje:

Adresa: 
Jaroslav Srba
Adresa: 
Školní 8
Adresa: 
370 10  České Budějovice
Adresa: 
Česká republika

O nás:

Denní levné ubytování České Budějovice.

Kromě běžného ubytování přes noc Vám pension České Budějovice nabízí denní levné a diskrétní ubytování k odpočinku, odreagování či relaxaci nebo jako výborné místo k občasným romantickým schůzkám zamilovaných párů a milenců.

Ať už si během dne potřebujete odpočinout, odreagovat, nebo pokud řešíte problém kam pozvat svou milou, či svého milého, pension Diskrétní levné ubytování České Budějovice Vám nabízí v době od 9 do 15 hodin milenecké ubytování a to na základě předchozí telefonické dohody s recepcí pensionu.

Milenecké denní ubytování v pensionu České Budějovice je cenově zajímavé - cena za kvalitní dvoulůžkový pokoj pro dvě osoby v době od 9 do 15 hodin je účtována jako cena za jednolůžkový pokoj a to pouhých 720 Kč (360 Kč za osobu).

Diskrétní denní ubytování se slevou mohou v pensionu České Budějovice využít zamilované páry v každém věku jako milenecké ubytování. Naprostá diskrétnost a profesionální přístup pracovníků recepce pensionu je samozřejmostí.

Předností mileneckého pensionu je naprostá čistota pokojů a každodenní perfektní úklid celého objektu Denní levné ubytování České Budějovice.

Zařazeno v kategoriích: 

Cena za pokoj včetně DPH a poplatku magistrátu:

Jednolůžkový pokoj - přes celou noc

Dvoulůžkový pokoj - v době od 9-15 hodin

    "DENNÍ UBYTOVÁNÍ"

 

 

 

 

720 Kč

Dvoulůžkový pokoj - přes celou noc

1050 Kč

Třílůžkový pokoj - přes celou noc

1350 Kč

Třílůžkový s přistýlkou - přes celou noc       

1490 Kč